Channel: Debrecen hírei, debreceni hírek » Wilson Raj Perumal

Perumal azt mondja, nem volt bunda a Loki-Fradi

$
0
0

3,4 millió forintot nyert a Loki és a Fradi hétvégi meccsén a bundakirályként emlegetett Wilson Raj Perumal – írta meg először a Blikk. A férfi a Facebook-oldalán osztotta meg az online fogadási szelvényt. Pedumal megfogadta, hogy a vasárnapi Debrecen-Ferencváros meccsen a szünetben a vendégek vezetnek majd és a vége döntetlen lesz (a félidőben 1-0 volt a Fradinak, a vége 2-2 lett), s kötésben ugyancsak pénzt tett a Jagodina-Partizan szerb bajnoki hazai sikerére (1-0-ra győztek a vendéglátók). Így nyert 11 ezer 250 eurót. A hír kapcsán több olyan cikk jelent meg, ami azt sugallja, bunda lehetett a Loki-Fradi. Ezt a DVSC visszautasítja. Tűrhetetlen sárdobálás – ezzel a címmel jelent meg oldalukon egy rövid közlemény.

Wilson Raj Perumal

„A DVSC kategorikusan visszautasít minden híresztelést, amely kétségbe vonja a Ferencváros elleni mérkőzés körülményeinek tisztaságát. A DVSC megteszi a szükséges jogi lépéseket a rágalmazókkal szemben” – írják.

Perumal szerda reggel a Facebookon azt írta: „El kell mondanom, hogy nem minden meccs bunda. Néha elég egy kis szerencse, hogy eltalálja az ember az eredmény. A magyar derbi a hétvégén? Sosem mondtam, hogy bunda lett volna, nem. Csak egy barátomtól kaptam egy tippet arról, hogy ő úgy gondolja, az FTC fog vezetni a félidőben, s a hazai csapat egyenlíteni fog a végére.”

Wilson Raj Perumalt 2011-ben Finnországban vették őrizetbe, majd Magyarországra került – a nálunk is folyó bundaperekkel összefüggésben. Vádalkut kötött, a magyar hatóságok felügyelete alatt volt, de nem börtönben. Idén áprilisban Finnországban ismét rács mögé került, azonban most ismét Magyarországon van. Időközben debreceni lakos lett. Perumal egyébként annak ellenére, hogy a nemzetközi bundamaffia egyik korábbi vezetőjeként bukott le, még mindig aktívan érdeklődik a foci és a sportfogadás iránt. A Facebookon rendszeresen oszt tanácsokat, közzéteszi fogadásait.